Nowy Kompleks Mieszkalny Na Polu Golfowym W Finestrat

Zapraszamy do odkrycia nowego wymiaru luksusu w samym sercu Finestrat – nowego kompleksu mieszkaniowego z widokiem na morze na malowniczym polu golfowym Puig Campana.

Ten ekskluzywny kompleks składa się z apartamentów z trzema sypialniami i dwoma łazienkami, zaprojektowanych z myślą o najwyższym standardzie życia.

Bungalowy na parterze, o powierzchni całkowitej od 165 m², oferują przestronny salon z jadalnią i kuchnią, trzy sypialnie, dwie w pełni wyposażone łazienki oraz dwa tarasy, podczas gdy bungalowy na piętrze, o powierzchni całkowitej od 185 m², wzbogacone są o dodatkowy taras i solarium.

Wszystkie nieruchomości mogą korzystać z miejsc parkingowych i komórek lokatorskich w hali garażowej, opcjonalnie dostępnych za dodatkową opłatą.

To miejsce oferuje imponujące widoki na pole golfowe i Morze Śródziemne, a mieszkańcy mają dostęp do dużego basenu, stanowiącego doskonałe miejsce do relaksu i odprężenia się. Dodatkowo, położenie kompleksu sprawia, że jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na Costa Blanca, doskonała do inwestycji.

Zaledwie 5 km od morza i centrum Benidormu, ten wyjątkowy kompleks oferuje harmonijne połączenie spokoju i relaksu z bliskością tętniącego życiem miasta i jego bogatej oferty rozrywkowej i rekreacyjnej. Przekonaj się sam!

ID nieruchomości
ESA_040
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
185 m²
Cena
Od 369 900 € +VAT
Sypialnie
3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com