Nowe Luksusowe Apartamenty Torre de Horadada

Jedna z najnowocześniejszych inwestycji w tym rejonie. Możesz mieć możliwość cieszenia się luksusowymi apartamentami i domami na nowo budowanym osiedlu w Torre de la Horadada, które znajduje się zaledwie 400 metrów od plaży Higuericas.

Apartamenty w kompleksie budynków typu bungalow oferują 3 sypialnie i 2 łazienki. Parterowe apartamenty mają swoje tarasy i urocze ogródki, podczas gdy mieszkania na piętrze posiadają przestronne tarasy i słoneczne solarium. Co więcej, każdy z tych apartamentów zostanie wyposażony w swój własny prywatny basen.

Domy w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej oferują 3 sypialnie i 2 łazienki, własne ogródki, solarium oraz prywatne baseny. To wszystko z myślą o Twoim komforcie.

Najlepsza orientacja: północ-południe, co sprawi, że będziesz cieszyć się idealnym oświetleniem przez cały dzień.

Na zewnątrz możesz cieszyć się prywatnym basenem, korzystając z letniej kuchni na solarium lub biorąc szybki prysznic na tarasie. To wszystko, abyś mógł w pełni docenić piękno tego miejsca i relaksować się w swoim komfortowym zakątku. Nie przegap tej szansy na stworzenie swojego własnego rajskiego miejsca nad morzem!

ID nieruchomości
ESA_007
Rodzaj nieruchomości
Apartament/Bungalow/Villa
Powierzchnia
78-146 m²
Cena
Od 358 000 € +VAT
Sypialnie
3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com