Odległość od morza
0,5 km

Nowoczesna Kamienica w centrum Torrevieja

Nowoczesny kompleks apartamentowy o wyjątkowej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od portu, promenady i plaży (500 m) w samym sercu Torrevieja oraz 1 km od rozległej plaży Playa del Cura. Projekt składa się z 12 apartamentów z jedną lub dwiema sypialniami oraz jedną lub dwiema łazienkami. Zapewnia on dostęp do wyjątkowej przestrzeni rekreacyjnej na dachu budynku z basenem, oferując niezapomniane widoki na miasto i morze.

Kompleks usytuowany jest w centrum Torrevieja, w bezpośrednim sąsiedztwie wszelkich niezbędnych usług, sklepów i restauracji.

Apartamenty są oddawane w standardzie “pod klucz”, co oznacza, że są w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. W ich wyposażeniu znajduje się m.in. umeblowana kuchnia, kompletnie wyposażone i urządzone łazienki, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, aluminiowe okna z roletami elektrycznymi, preinstalacja klimatyzacji kanałowej oraz system aerotermiczny do produkcji ciepłej wody.

Ponadto, lokalizacja kompleksu zapewnia łatwy dostęp do głównych atrakcji oraz udogodnień miasta, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno do stałego zamieszkania, jak i na relaksujące wakacje.

ID nieruchomości
ESA_025
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
39-120 m²
Cena
od 139 000 € +VAT
Sypialnie
1-2
Łazienki
1-2
Basen
Tak
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com