Odległość od morza
0,5 km

Nowe Apartamenty w Punta Prima

Punta Prima jest idealnym miejscem dla miłośników plażowego życia, ponieważ kompleks znajduje się zaledwie 500 metrów od brzegu morza Śródziemnego. Składa się on z 10 czterokondygnacyjnych bloków, oferujących luksusowe apartamenty z przestronnymi tarasami. Na ostatnich piętrach dostępne są ekskluzywne penthouse’y z prywatnym solarium. Dla wygody mieszkańców w każdym budynku znajduje się winda.

To miejsce oferuje wiele udogodnień, w tym wspólny basen, siłownię, saunę, jacuzzi oraz plac zabaw, otoczone dużym ogrodem z naturalną trawą, palmami, fontannami i malowniczymi ścieżkami spacerowymi. Jest to prawdziwy raj dla miłośników słońca i przyrody.

Lokalizacja tego kompleksu jest wyjątkowa. Punta Prima to urokliwa miejscowość na wybrzeżu Costa Blanca, znana z pięknych plaż i czystego morza. Ponadto, w okolicy znajdują się liczne restauracje, sklepy i bary, zapewniając dostęp do kulinarnych i rozrywkowych przyjemności.

Apartamenty dostępne w kompleksie posiadają 2 lub 3 sypialnie oraz 2 łazienki, z ogrzewaniem podłogowym. Co wyróżnia tę ofertę, to fakt, że wszystkie mieszkania są w pełni umeblowane i wyposażone. W cenie otrzymujesz meble, sprzęt AGD, klimatyzację kanałową wraz z osprzętem, rolety elektryczne, oświetlenie, telewizor, dekoracje oraz nowe ręczniki i pościel.

ID nieruchomości
ESA_001
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
70-76 m²
Cena
Od 295 000 € +VAT
Sypialnie
2-3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com