Nowe Apartamenty w prywatnym kompleksie w Pilar de la Horadada

Zapraszamy do odkrycia nowych apartamentów w prywatnym kompleksie w Pilar de la Horadada, urokliwej miejscowości na południowej Costa Blanca, godzinę drogi od lotniska El-Altet w Alicante.

Osiedle usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od plaży w Torre de la Horadada i 5 km od błotnych solanek w Lo Pagan. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się typowym hiszpańskim miastem o pełnym całorocznym życiu.

W okolicy znajdują się urokliwe plaże w niewielkich zatoczkach oraz rozległe plaże nad spokojnymi wodami laguny Mar Menor, doskonałe do uprawiania sportów wodnych. Dla miłośników rowerów dostępne są trasy turystyki rowerowej łączące obszar miejski z plażą i nadmorskimi osiedlami.

W standardzie znajdziesz umeblowaną kuchnię ze sprzętem AGD, kompletnie wyposażone łazienki, stolarkę wewnętrzną, preinstalację klimatyzacji oraz oświetlenie wewnętrzne. Tarasy wyposażone są w kuchnie letnie i markizy, idealne na relaks na świeżym powietrzu.

Na terenie osiedla dostępny jest nowoczesny basen z jacuzzi, siłownia oraz plac zabaw dla dzieci. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek na Costa Blanca. Odkryj piękno Pilar de la Horadada, zamieszkując w naszym wyjątkowym kompleksie!

ID nieruchomości
ESA_005
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
81-283 m²
Cena
Od 229 900 € +VAT
Sypialnie
2-3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com