Odległość od morza
3 km

Kompleks Bungalow w Pilar de Horadada

Zapraszamy do Pilar de La Horadada, tętniącego życiem miasteczka przez cały rok, z dostępem do wszystkich niezbędnych usług, takich jak sklepy, restauracje, placówki edukacyjne i opieka medyczna. To malowniczo położone miasto graniczy z regionami Walencji i Murcji, zaledwie 60 km od lotniska w Alicante. Nadmorska część miasta, Torre de La Horadada, oddalona o zaledwie 3 km, oferuje piękne plaże, dostępne na piechotę lub rowerem, dzięki specjalnie wyznaczonej zielonej alei – parkowi liniowemu, prowadzącemu bezpośrednio do brzegu morza.

To także doskonała okazja na inwestycję w nieruchomość wakacyjną, którą można wynajmować, korzystając z obecności stałych mieszkańców w okolicy.

Mieszkania wyposażone są w kuchnię z pełnym wyposażeniem AGD, ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni i łazienkach, wstępną instalację klimatyzacji oraz zestaw oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Na solariach można urządzić kuchnię lub miejsce do grillowania na świeżym powietrzu. Każde mieszkanie jest także wyposażone w miejsce parkingowe. Dodatkowo, w kompleksie znajdują się wspólny basen oraz podgrzewane jacuzzi.

Jeśli marzysz o spokojnym życiu w hiszpańskim rytmie, z dala od pośpiechu, gdzie wieczorem możesz cieszyć się chwilą na tarasie z kieliszkiem wina i ochłodzić się w basenie, to Pilar de La Horadada to idealne miejsce dla Ciebie!

ID nieruchomości
ESA_002
Rodzaj nieruchomości
Bungalow
Powierzchnia
92-96 m²
Cena
Od 279 900 € +VAT
Sypialnie
3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.