Eleganckie Apartamenty w Pilar de Horadada

Zapraszamy Cię do odkrycia nowych, eleganckich apartamentów w kameralnym kompleksie z urokliwym wspólnym basenem. To miejsce składa się z uroczych bungalowów, z 2 lub 3 sypialniami oraz 2 lub 3 łazienkami.

Rezydencja zachwyca piękną częścią wspólną, gdzie rozciąga się duży basen otoczony zielenią, tworząc przyjemną i prywatną przestrzeń do relaksu.

Apartamenty na parterze pozwalają Ci na bezpośredni dostęp do basenu, który jest tuż przed Twoim tarasem. Natomiast mieszkania na piętrze oferują solarium z widokami na miasto i otaczające tereny zielone. Wszystkie apartamenty są skierowane na południe, zapewniając świetne nasłonecznienie.

Każdy apartament posiada swoje własne miejsce parkingowe. Kompleks jest usytuowany w spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie urokliwego parku. Co więcej, znajdziesz się niedaleko alei Las Ramblas, którą można przejść w przyjemny spacer, prowadzący bezpośrednio na jedną z najpiękniejszych plaż w okolicy – Las Higuericas. To miejsce ma wiele do zaoferowania i jest jedynie 800 metrów od centrum miasta oraz 3 km od wybrzeża.

ID nieruchomości
ESA_006
Rodzaj nieruchomości
Bungalow
Powierzchnia
74-95 m²
Cena
Od 218 900 € +VAT
Sypialnie
2-3
Łazienki
2-3
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.