Odległość od morza
14 km

Domy szeregowe w Algorfa

Zapraszamy do odkrycia naszej najnowszej oferty – 8 uroczych narożnych domów w zabudowie bliźniaczej, wybudowanych w 2007 roku, które przeszły kompletną renowację zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Te przestronne nieruchomości składają się z 3 sypialni, 2 łazienek, salonu i kuchni. Dodatkowo, każdy dom posiada własną działkę, garaż oraz teren rekreacyjny.

Położone blisko pól golfowych, te domy oferują nie tylko wygodę, ale także niesamowity widok na otaczające góry. Algorfa, malownicza miejscowość w regionie Alicante w Hiszpanii, to idealne połączenie wiejskiego spokoju z bliskością wybrzeża Costa Blanca. Otoczona polami golfowymi i Laguna de La Mata, Algorfa zachwyca naturalnym pięknem i spokojem.

To miejsce, gdzie można delektować się życiem na wsi, jednocześnie mając łatwy dostęp do uroków wybrzeża. Spacerując po okolicy, można obcować z naturą i lokalną kulturą, a także cieszyć się bogatą kuchnią hiszpańską. Choć Algorfa nie jest zatłoczonym kurortem, oferuje prawdziwe, autentyczne doświadczenia życia na wsi, gdzie cisza, natura i serdeczność mieszkańców tworzą wyjątkową atmosferę.

ID nieruchomości
ESV_003
Rodzaj nieruchomości
Dom
Powierzchnia
168 m²
Cena
od 195 000 € +VAT
Sypialnie
3
Łazienki
2
Basen
Nie
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com