Odległość od morza
0.9 km

Apartamenty Z Widokiem Na Morze W Torrevieja 


Zapraszamy do odkrycia nowej oferty – uroczych apartamentów z widokiem na morze w Torrevieja! Nowy kompleks mieszkaniowy Eden Beach położony jest zaledwie 900 metrów od plaży La Mata, w bliskiej odległości od centrum handlowego Torremarina, gdzie znajdziemy różnorodne sklepy i usługi. W najbliższej okolicy można również skorzystać z licznych restauracji, pubów i barów.

Inwestycja składa się z łącznie 362 apartamentów z 2 sypialniami i 2 łazienkami oraz penthouse’ów z 3 sypialniami i 2 łazienkami. Apartamenty na parterze posiadają prywatne ogrody, a penthouse’y – duże prywatne solarium z panoramicznym widokiem na morze i okolicę. Wszystkie mieszkania posiadają duże frontowe tarasy wychodzące na południowy wschód, z widokiem na morze lub tereny zielone i baseny resortu.

Kompleks jest otoczony ogrodzonym terenem, a mieszkańcy posiadają dostęp do dużych zielonych terenów ze śródziemnomorskimi ogrodami, dwóch basenów dla dorosłych, baru pomiędzy basenami, jacuzzi, siłowni, strefy do ćwiczeń gimnastycznych, strefy dla dzieci oraz klubu towarzyskiego o powierzchni 400 m2. Do każdego apartamentu jest przydzielane zewnętrzne miejsce parkingowe na terenie osiedla.

To idealne miejsce, aby cieszyć się nowym wakacyjnym apartamentem z dużym potencjałem inwestycyjnym.

ID nieruchomości
ESA_027
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
78-214 m²
Cena
od 252 800 € +VAT
Sypialnie
2-3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com