Odległość od morza
3.5 km

Apartamenty w Torrevieja

Jest to zupełnie nowy projekt położony na wzgórzu ze wspaniałym widokiem na różowe jezioro. Projekt składa się ze 104 mieszkań. Faza I, która jest już w sprzedaży, obejmuje 52 mieszkania, 28 apartamentów z 2 sypialniami i 24 apartamenty z 3 sypialniami. Mieszkania na najwyższym piętrze oferują panoramiczne widoki na jezioro, a mieszkania na parterze posiadają duże tarasy z widokiem na rozległe tereny zieleni.

 Ten nowoczesny kompleks składa się z 2 faz urbanizacji z garażem i basenem typu infinity w obu fazach. Łącznie 104 nieruchomości typu bungalow z 2 i 3 sypialniami z widokiem na wnętrze urbanizacji i na zewnątrz. Obiekt posiada wspólne obszary z dekoracjami i zielonymi detalami, aby oddychać czystym i świeżym powietrze. Osiedle znajduję się w bardzo bezpiecznej i cichej okolicy.

Nieruchomości zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić długotrwały i komfortowy pobyt, pełen udogodnień dla rodzin i przyjaciół. Duże tarasy, umeblowane kuchnie, wyposażone łazienki, nowoczesne systemy oświetleniowe i przestronne pomieszczenia, które pozwalają na liczne możliwości aranżacyjne, aby jeszcze bardziej spersonalizować każde z pomieszczeń, dodając własny, indywidualny styl do już wysokiej jakości materiałów, które znajdują się w twoim domu.

Torrevieja na wybrzeżu Costa Blanca, jest popularnym miejscem turystycznym znanym z szerokich plaż, śródziemnomorskiego klimatu i tętniącej życiem atmosfery. Przyciąga turystów pięknymi piaszczystymi plażami, takimi jak Playa del Cura lub Playa de la Mata, idealnymi do pływania i uprawiania sportów wodnych. Turystyka w Torrevieja koncentruje się na plażach, tętniącej życiem promenadzie i życiu nocnym. Torrevieja słynie również ze słonej laguny Salinas de Torrevieja, znanej ze swoich właściwości leczniczych i wyjątkowego środowiska. Styl życia w Torrevieja jest dynamiczny i zorientowany na morze. Mieszkańcy i odwiedzający cieszą się aktywnym życiem na wybrzeżu, biorąc udział w zajęciach wodnych, lokalnych festiwalach i tętniącym życiem nocnym. Torrevieja oferuje tętniącą życiem nadmorską atmosferę dla tych, którzy chcą cieszyć się morzem, plażami i tętniącym życiem na Costa Blanca, łącząc turystykę plażową z szeroką gamą rekreacji i rozrywki.

ID nieruchomości
ESA_033
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
62-126 m²
Cena
Od 220 900 € +VAT
Sypialnie
2-3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com