Odległość od morza
2,2 km

Apartamenty w Pilar de la Horadada

Ta nowoczesne inwestycja w malowniczym miasteczku Pilar de la Horadada, położonym na południu Costa Blanca znajduję się z dala od międzynarodowych tłumów i zgiełku kurortów. Inwestycja ta może być również interesująca dla osób planujących długoterminową inwestycję w dynamicznie rozwijającym się obszarze na styku Costa Blanca i Costa Calida, gdzie nowe nieruchomości nadal oferują atrakcyjne ceny.

Apartamenty znajdują się w centralnym miejscu miasteczka, w rejonie, gdzie powstawać będzie nowa zabudowa mieszkaniowa. W spacerowej odległości znajduje się główna handlowa ulica miasta, wszystkie niezbędne usługi, supermarkety, restauracje, targ odbywający się w każdy piątek i miejskie parki oraz skwery. Do morza mamy tylko 2 km, którą to odległość pokonamy spacerkiem w niecałe pół godziny, trafiając wprost na długą, piaszczystą plażę Higuericas. 

Odkryj komfort w każdym z naszych apartamentów z dużymi tarasami i prywatnymi solariami na ostatnich piętrach. Wspólna przestrzeń to raj dla ciebie: basen dla dorosłych, basen dla dzieci, jacuzzi, sauna, strefa wypoczynkowa, siłownia i plac zabaw. Przyroda otacza piękny ogród. Praktyczne udogodnienia obejmują miejsce parkingowe i komórkę w podziemnej hali garażowej. Windy łączą wszystkie kondygnacje. To nie tylko mieszkanie, to wyjątkowy styl życia!

ID nieruchomości
ESA_019
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
66- m²
Cena
Od 189 000 € +VAT
Sypialnie
2-3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.