Apartamenty w Guardamar del Segura

Ciesz się śródziemnomorskim życiem w luksusowym osiedlu położonym w urbanizacji El Raso, w pobliżu plaży Guardamar i parku przyrody Laguna La Mata. Kompleks obejmuje mieszkania z 2 sypialniami i 2 łazienkami, z dużymi tarasami z widokiem na naturalny krajobraz. Ponadto będziesz mieć dostęp do przestrzeni coworkingowej, spa, basenu, całodobowego punktu kawowego i strefy dla dzieci.

Osiedle posiada unikalną falistą fasadę zaprojektowaną przez architektów, którzy pracowali w Dubaju. Ośrodek jest ogrodzony i dysponuje podziemnym parkingiem. Basen posiada strefę spa czynną przez cały rok. Teren zielony jest wypielęgnowany i posiada plac zabaw dla dzieci. Dostępne są również punkty ładowania samochodów i skuterów elektrycznych.

Mieszkania mają powierzchnię 78,37 m2 lub 80,30 m2, z tarasami balkonowymi o powierzchni od 19 m2 do 56 m2. Sufity są wysokie, a okna panoramiczne. Kuchnia jest w pełni wyposażona w urządzenia elektryczne. W każdym pomieszczeniu znajduje się centralna klimatyzacja. Panele słoneczne i energooszczędne rozwiązania zapewniają efektywność energetyczną klasy A.

Osiedle położone jest w uprzywilejowanej okolicy, w pobliżu białej piaszczystej plaży Guardamar i słonego jeziora Laguna La Mata, gdzie można zobaczyć flamingi i inne ptaki. W pobliżu znajdują się również pola golfowe, centra handlowe, restauracje i punkty usługowe. Lotnisko w Alicante oddalone jest o 30 minut jazdy samochodem.

Guardamar del Segura na wybrzeżu Costa Blanca wyróżnia się rozległymi piaszczystymi plażami i naturalnym środowiskiem. Jego plaże, takie jak Playa Centro i Playa de la Roqueta są idealne do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych, a wydmy i lasy sosnowe tworzą chroniony krajobraz. Turystyka w Guardamar koncentruje się na plażach i środowisku naturalnym, idealnym do uprawiania turystyki pieszej i obserwacji ptaków w Parque Natural de las Dunas de Guardamar. Miasteczko to oferuje równowagę między turystyką przybrzeżną, przyrodą i spokojnym życiem nad morzem, przyciągając tych, którzy szukają spokoju w naturalnym środowisku.

ID nieruchomości
ESA_034
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
78-80 m²
Cena
Od 249 000 € +VAT
Sypialnie
2
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com