Odległość od morza
0,3 km

Molos Beach Villas

Tradycyjna architektura cykladyjska w osiedlu Molos Beach Village to kwintesencja unikalności i uroku tej wyspy, doskonale współgrająca zarówno z minimalistyczną estetyką, jak i odważnym stylem. Oferując wybór między apartamentami z jedną lub dwiema sypialniami, a także willami ogrodowymi, domami wielorodzinnymi i penthouse’ami z dwiema lub trzema sypialniami, Molos Beach Village staje się doskonałą propozycją dla tych, którzy marzą o nieruchomości w Grecji.

Program Greckiej Wizy Złotej to jedno z najszybszych programów imigracyjnych, które można uzyskać w ciągu dziesięciu dni od zakupu nieruchomości w Grecji. Nie ma minimalnych wymagań dotyczących czasu przebywania na terytorium kraju, a program oferuje możliwość swobodnych podróży po Europie i krajach strefy Schengen, doskonałą jakość życia, niskie koszty utrzymania, a także opiekę zdrowotną i edukację finansowane przez rząd. Co więcej, grecka Karta Stałego Rezydenta obejmuje całą rodzinę i jest ważna przez całe życie.

To niepowtarzalna szansa na osiedlenie się w Molos Beach Village, gdzie tradycyjny urok i nowoczesny styl spotykają się w doskonałym harmonijnym połączeniu, dając możliwość cieszenia się życiem na tej malowniczej greckiej wyspie.

ID nieruchomości
GRA_002
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
36-126 m²
Cena
Od 259 000 € +VAT
Sypialnie
1-3
Łazienki
1-3
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.