Odległość od morza
0,2 km

Aphrodite Beachfront


Na zachód od Krety, zaledwie 15 minut od urokliwego miasta Chania, znajduje się prestiżowy projekt “Afrodyta”. To miejsce to raj dla tych, którzy pragną mieszkać w otoczeniu natury i luksusu, zaledwie kilka kroków od brzegu Morza Śródziemnego i majestatycznych gór.

Ten projekt wyróżnia się nie tylko swoją doskonałą lokalizacją, ale także wykorzystaniem lokalnych materiałów oraz pięknie zaprojektowanymi ogrodami, które harmonijnie współgrają z otaczającym krajobrazem.

To miejsce oferuje wyjątkowe mieszkania z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, przestronne penthouse’y z dachowymi ogrodami oraz urokliwe wille. Ponadto, kompleks oferuje duży basen o tematycznej aranżacji oraz malownicze ogrody z delikatnym strumieniem biegnącym przez cały obszar.

Mieszkańcy projektu mogą cieszyć się dostępem do różnorodnych udogodnień, w tym baru, restauracji, mini marketu oraz sklepów, które znajdują się w pobliżu. Dodatkowo, apteka i przystanek autobusowy są oddalone o zaledwie krótki spacer.

Aphrodite Beachfront to harmonia między luksusem, naturą i dostępem do wszelkich wygód. Dla tych, którzy marzą o wyjątkowym życiu na Zakynthos, projekt “Afrodyta” jest propozycją, która trudno jest przeoczyć.

ID nieruchomości
GRA_001
Rodzaj nieruchomości
Apartament/Willa
Powierzchnia
36-141 m²
Cena
375 000 €
Sypialnie
1-3
Łazienki
1-2
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.