Odległość od morza
0,1 km

Polis Beach Villas

Polis Beach Villas to kameralne i spokojne miejsce, składające się z eleganckich wolnostojących willi o 3 sypialniach, położonych zaledwie 50 metrów od brzegu Zatoki Chrysochou, blisko plaży.

W ramach tego projektu dostępne są różnorodne wille o unikalnych projektach, co zapewnia mieszkańcom przestronne i przyjemne środowisko życia. Mieszkańcy tych nieruchomości posiadają opcję wyboru prywatnych basenów, tarasów z pergolami oraz uroczych ogrodów na dachach. Dodatkowo, praktyczne pomieszczenia gospodarcze, dostępne miejsca parkingowe oraz zadbane, zielone ogrody to elementy, które podnoszą komfort mieszkania.

Jednym z atutów Polis Beach Villas są imponujące widoki na morze i góry, które można podziwiać z terenu nieruchomości. Równocześnie mieszkańcy mogą cieszyć się urokami cypryjskiego “życia wioski”. Dostęp do supermarketów, kiosków, piekarni i banków jest oddalony zaledwie o 5 minut drogi od projektu.

To miejsce stanowi idealną harmonię pomiędzy bliskością do natury, dostępnością udogodnień miejskich oraz luksusem własnego domu. Polis Beach Villas to komfort spokojnego i przyjemnego życia na wybrzeżu Cypru.

ID nieruchomości
CRV_014
Rodzaj nieruchomości
Willa
Powierzchnia
131 m²
Cena
479 000€
Sypialnie
3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.