Odległość od morza
4,7 km

Pissouri Villas

Pissouri Villas to prawdziwa oaza śródziemnomorskiego stylu życia. To miejsce, gdzie luksus łączy się z naturą, a życie nabiera nowego znaczenia. Te piękne, wolnostojące nieruchomości wyróżniają się nie tylko swoim wyjątkowym charakterem, ale także bogatą ofertą możliwości.

Pissouri Villas to nie tylko miejsce na Cyprze, to prawdziwy dom, gdzie możesz cieszyć się spokojem i jednocześnie bliskością wszystkich udogodnień. Duże ogrody są idealne do stworzenia swojego prywatnego rajskiego zakątka z basenem, gdzie możesz relaksować się i korzystać z ciepłego śródziemnomorskiego słońca.

Odkryj magiczne widoki na Zatokę Pissouri i okoliczne tereny cypryjskie. Dzięki położeniu na lekkim wzniesieniu nad poziomem morza, nieruchomości te cieszą się zdrowym i orzeźwiającym klimatem. Spaceruj po urokliwej wiosce, delektuj się lokalnymi smakołykami w tradycyjnych tawernach, wędruj po malowniczych górach lub zanurz się w krystalicznie czystym morzu, aby cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania ten przepiękny region Cypru.

ID nieruchomości
CRV_005
Rodzaj nieruchomości
Willa
Powierzchnia
163-422 m²
Cena
Od 554 000 € +VAT
Sypialnie
3-4
Łazienki
2-4
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.