Odległość od morza
6 km

Limassol Park

W Limassol Park ponad 75% powierzchni projektu to malownicze ogrody z krętymi ścieżkami i stawami, otaczającymi dwa duże baseny o nieregularnym kształcie, basen dla dzieci oraz plac zabaw. To idylliczne otoczenie umożliwia pełne korzystanie z uroków Limassol na Cyprze.

Każde przestronne mieszkanie zachwyca dbałością o detale, oferując wysokiej jakości wykończenia. Te nieruchomości w Limassol zostały starannie zaprojektowane, abyś poczuł się jak w domu od samego początku, co ułatwia znalezienie idealnego dopasowania do Twojego stylu życia. Każde mieszkanie w Limassol Park oferuje doskonały wybór wykończeń, od wyrafinowanych podłóg po ekskluzywne wyposażenie, pozostawiając Cię z poczuciem spokoju i więcej czasu, by cieszyć się własnym rajem.

Limassol Park to wyjątkowe miejsce, gdzie można delektować się wspaniałym wybrzeżem, będąc wewnątrz kompleksu, relaksując się przy jednym z basenów na świeżym powietrzu. Udogodnienia są zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie, a celem jest stworzenie eleganckiego otoczenia, które umożliwia mieszkańcom pełne życie w najbardziej dynamicznym mieście Cypru.

ID nieruchomości
CRA_010
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Powierzchnia
53-196 m²
Cena
Od 175 000 € +VAT
Sypialnie
1-3
Łazienki
1-3
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.