Odległość od morza
0 km

Limassol Blu Marine

Limassol Blu Marine to najnowszy, a zarazem innowacyjny kompleks nadmorski w Limassol, który stanowi przykład nowoczesnej architektury na wyspie. Jego unikalny, wygięty projekt wieżowca w pełni wykorzystuje linię brzegową o długości 170 metrów, zapewniając, że każdy apartament w tym nadmorskim kompleksie ma zapierający dech w piersiach widok na Morze Śródziemne z każdej strony. Położony strategicznie w samym centrum limassolskiej nadmorskiej promenady, jest łatwo dostępny i znajduje się w bliskim sąsiedztwie luksusowych hoteli oraz w samym sercu najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy miasta. Limassol Blu Marine oferuje pięciogwiazdkowe usługi i udogodnienia, które łączą się z wyjątkowymi doświadczeniami gastronomicznymi i zakupowymi, tworząc najbardziej pożądane miejsce do życia i wypoczynku na Cyprze.

Każde mieszkanie w Limassol Blu Marine zachwyca dbałością o szczegóły i wykończeniami najwyższej jakości. Projektowane z myślą o wygodzie, pozwala poczuć się jak w domu już od pierwszego kroku, oferując wybór ekskluzywnych wykończeń, od wysokiej jakości materiałów na podłogach i blatach, po eleganckie armatury.

To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort nadmorskiego życia z dostępem do nowoczesnych udogodnień. Warto także dodać, że Limassol Blu Marine to miejsce, gdzie Cypr prezentuje się z nowoczesną elegancją i luksusem, którego nie można znaleźć nigdzie indziej. Mając dostęp do najwyższej jakości usług i wielu udogodnień, w tym klubu mieszkańców, obsługi concierge, przestronnych stref spa, basenów krytych i odkrytych, kortu tenisowego, podziemnych parkingów i monitorowanego dostępu, masz pewność, że życie w Limassol Blu Marine będzie zapewniało dużą wygodę i bezpieczeństwo.

ID nieruchomości
CRA_002
Rodzaj nieruchomości
Apartament, Penthouse
Powierzchnia
105-804 m²
Cena
Od 735 000 € +VAT
Sypialnie
1-6
Łazienki
1-6
Basen
Tak
Garaż
Tak

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.