Odległość od morza
0,1 km

Argaka Beach Villas

Te piękna nieruchomość, usytuowana w Polis, na wybrzeżu Morza Śródziemnego jest prawdziwą oazą spokoju. Drewniane pergole prowadzą na duże tarasy słoneczne i prywatne baseny, które umożliwiają cieszenie się korzyściami życia na śródziemnomorskim wybrzeżu przez większą część roku. W zimowe wieczory można rozkoszować się ciepłem kominka na drewno, co dodaje uroku i przytulności.

Nieruchomość w Argaka Beach Villas charakteryzuje się ceramicznymi dachami i luksusowymi wykończeniami, które dodają splendoru całej architekturze, tworząc piękne dom w malowniczym otoczeniu.

Niezapomnianym atutem tego miejsca jest jego lokalizacja tuż nad brzegiem morza, co pozwala na codzienne, urokliwe spacery. Bliskość i dogodna lokalizacja od marinie Latchi oraz obszaru o wyjątkowej piękności przyrodniczej, jakim jest półwysep Akamas, do którego można dotrzeć w zaledwie dziesięć minut jazdy samochodem.

Argaka Beach Villasto prawdziwa okazja do życia na wyjątkowym odcinku cypryjskiego wybrzeża, gdzie natura i luksus łączą się w harmonii, tworząc wymarzone miejsce do mieszkania i wypoczynku.

ID nieruchomości
CRV_016
Rodzaj nieruchomości
Willa
Powierzchnia
139 m²
Cena
395 000 €
Sypialnie
2
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.