Odległość od morza
3 km

Aphrodite Gardens

Aphrodite Gardens to najbardziej luksusowy, zamknięty ośrodek wypoczynkowy w Kato Paphos, który oferuje różnorodny wybór apartamentów o powierzchni od 1 do 3 pokoi, przytulnych mieszkań na parterze oraz przestronnych willi. Ten ośrodek znajduje się w doskonałej lokalizacji w Kato Paphos, zaledwie kilka kroków od wszelkich udogodnień, obiektów handlowych i uroczych piaszczystych plaż.

To także znakomita inwestycja ze względu na bliskość planowanego projektu Leptos “Neapolis” Smart Eco, który obejmuje uniwersytet, szpital, obiekty kulturalne, rozrywkowe i parki. Dzięki temu Aphrodite Gardens staje się najbardziej pożądaną nieruchomością na sprzedaż w Pafos.

Aphrodite Gardens składa się z otaczających dwóch dużych basenów oraz pięknie zaaranżowanych ogrodach. W obrębie kompleksu znajduje się również klub z restauracją i barem, centrum spa oraz w pełni wyposażona siłownia. Aż 70% powierzchni terenu przypada na publiczne, wspólne i prywatne ogrody oraz tarasy, z rozległym zagospodarowaniem zieleni, w tym stawami, systemem nawadniania, ścieżkami i tarasami słonecznymi. Ta nieruchomość na Cyprze jest również korzystnie otoczona z czterech stron publicznymi terenami zielonymi i parkami. To miejsce oferuje nie tylko luksusowy styl życia, ale także bliskość do wszystkich udogodnień i pięknych plaż, co czyni je idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę.

ID nieruchomości
CRV_007/CRA_011
Rodzaj nieruchomości
Willa/Apartament
Powierzchnia
141-149 m²
Cena
549 000 € +VAT
Sypialnie
3
Łazienki
2
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.