Odległość od morza
6,2 km

Akakia Villas

Ekskluzywne wille Akakia Villas stanowią część nagradzanego projektu Kamares Village i spełniają najwyższe oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich korzystne położenie na wzgórzach nie tylko zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na okolicę i wybrzeże, ale także korzystny klimat górski.

Te nieruchomości na sprzedaż w Pafos oferują unikalne połączenie spokojnego, cichego otoczenia i bliskości do infrastruktury miasta oraz urokliwych plaż. To miejsce stanowi doskonałą okazję do inwestycji w nieruchomość na Cyprze, biorąc pod uwagę ciągły wzrost cen domów.

Projekt Akakia Villas posiada luksusowe wille o 3 i 4 sypialniach, z każdą z nich wyposażoną w prywatnie zaaranżowane ogrody. Co więcej, wille są indywidualnie dostosowywane do Twoich preferencji i stylu życia, zapewniając pełen komfort mieszkania.

Właściciele tych nieruchomości korzystają również z bezpłatnego członkostwa w Kamares Club, gdzie znajdują się restauracja, bar, duży basen ogólnodostępny, korty tenisowe, sala gier i wiele innych udogodnień. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną cieszyć się luksusem, pięknem przyrody i dostępem do wielu atrakcji na Cyprze.

ID nieruchomości
CRV_002
Rodzaj nieruchomości
Wille
Powierzchnia
175-205 m²
Cena
Od 750 000 € +VAT
Sypialnie
3-4
Łazienki
2-3
Basen
Tak
Garaż
Nie

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół zapewni kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości.

Wojciech Danielak

Agent nieruchomości

Tel. +48 690 048 888 wojtek@globalshome.com
Agnieszka Kołodziejczyk

Agent nieruchomości

Tel. +48 570 762 373 agnes@globalshome.com
Oksana Yunko

Agent nieruchomości

Tel. +48 575 114 250 oksana@globalshome.com